метизная компания

Сумська територіальна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» презентувала свою передвиборчу програму

Політика | 03:45, 12.10.2015
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Територіальна організація «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» презентувала програму, з якою партія йде на місцеві вибори, та список кандидатів в депутати до Сумської обласної ради.

 

Відкрив партійне засідання лідер обласного осередку «Солідарності» Микола Клочко, який зазначив, що виборча програма максимально охопила усі сфери життєдіяльності області і відповідає концепції Президента «Стратегія розвитку Україна 2020», яка відображає нову українську ідею – ідею гідності, свободи і майбутнього, вона є  фундаментом в провадженні багатьох ініціатив, дорожньою картою реформ. «Наша команда – це ефективна сила змін, реформ, які допоможуть вивести фінансово-економічні, соціальні та культурно-освітні показники розвитку нашої Сумщини на європейський рівень. Це небайдужі та свідомі громадяни, які готові співпрацювати заради миру та добробуту.

 

Ми об’єднуємося заради спільної мети – зробити область по-справжньому європейською, забезпечити гідне життя та добробут для кожного жителя Сумщини. До обласної ради від нашої партії іде найпотужніша команда, в наших рядах багато людей, які прагнуть змін і мають досвід, як робити правильно, користуються підтримкою з боку своїх колективів і з боку людей. Це: Віра Іванівна Лаврик, Микола Олексійович Трофименко, Володимир Васильович Горох, Антоніна Миколаївна Данильченко, Віталій Володимирович Моїсеєнко, Олександр Миколайович Непочатов, Дмитро Володимирович Нагорний, Анатолій Якович Річкаль, Лариса Леонідівна Якубенко, Іван Федорович Телющенко.

 

“Наш основний інструмент – розвиток місцевих громад, постійна комунікація влади та громадян у процесі прийняття суспільно важливих рішень та виконання спільно поставлених завдань. Тільки за умови солідарності, поваги й взаємної підтримки можливі гідні результати”, – заявив голова територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Клочко.

 

Стратегія змін, презентованої програми,  передбачає такі головні напрями роботи: створення нової прогресивної управлінської моделі – без корупції і тіньових схем; децентралізація влади; налагодження комунікації з громадою у процесі прийняття суспільно важливих для області рішень; модернізація та розбудова інфраструктури регіону; забезпечення максимальних умов, сприятливих для всебічного розвитку.

 

За словами кандидата в депутати до Сумської обласної ради Сергія Бутенка, важливі реформи очікуються, зокрема, в медичній сфері і у партійців є своє бачення та відповідний досвід: «Розвиток екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, адже основна мета – це доступність і якість послуг для жителів найвіддаленіших куточків нашої області. Я впевнений, що ми вийдемо на європейський рівень медицини».

 

Іван Боршош наголошує на важливості реформ в галузі освіти: збереження сільських шкіл, проведення капітальних ремонтів під’їздних доріг до них, збільшення кількості  шкільних автобусів.

 

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: