метизная компания

Сумські депутати вимагають заборони в Україні РПЦ

Політика, Релігія | 18:29, 1.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Депутати міської ради під час XXX сесії міської ради ухвалили звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Глав місцевих адміністрацій, Конституційного Суду України щодо негайної заборони в Україні РПЦ, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій.

У документі зазначається, що агресія Російської Федерації проти України здійснюється як із застосуванням збройних сил держави-агресора, так і з застосуванням засобів пропаганди, маніпуляції та сіяння розбрату в українському суспільстві.

«Московська церква посідає чільне місце серед інструментів агресії: як через безпосередню колаборацію – злочинну співпрацю священнослужителів з окупантами – так і через поширення наративів ворога, сіяння ворожнечі серед українців, виправдання російської агресії та перешкоджання об’єднанню українських православних», – йдеться у зверненні. – Обшуки, проведені у монастирях і єпархіях різних областей, і зокрема у Києво-Печерській Лаврі, підтвердили наявність там російських агітаційних матеріалів, спрямованих на розкол українського суспільства, перебування підозрілих осіб. Ці факти підтверджують: колаборація з окупантом – це не поодинокі випадки, а системне явище».

Виходячи з цього, депутати міської ради просять Конституційний Суд України негайно ухвалити рішення щодо конституційності Закону України «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назви релігійних організацій (об’єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України» від 20 грудня 2018 року № 2662–VIII».

До Парламенту звертаються з проханням ухвалити закон, яким Російська православна церква, її підрозділи та залежні організації будуть заборонені в Україні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: