ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумські студенти побували на лекціях у народного депутата України Дмитра Лінька

Політика | 13:34, 26.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про шляхи розвитку та виховання національно свідомої молоді гості поговорили з директором навчального закладу Олександром Кононовим. Також не залишили без уваги потреби коледжу у модернізації та поліпшенні умов здійснення навчального процесу. Обговорили і перспективи розвитку медичної галузі в Україні

“Щоб працювати у медичній сфері мало отримати лише диплом. Ця професія потребує надзвичайних зусиль. Спочатку довге навчання, потім пошук місця роботи, і накінець, відповідальна праця – порятунок людського життя! Це не просто робота, це спосіб життя. Про це і не тільки, сьогодні поговорили зі студентами Сумського медичного коледжу. Разом з ними обговорили й тему молодіжної політики та участь у загальнодержавних процесах. Розмова була достатньо конструктивною та цікавою. Почув від майбутніх медиків і зауваження щодо сучасних “реформ” Супрун у медичній сфері. Адже ця “лікарка-смерть” веде Україну у суцільну яму. Це звучить символічно, грубо, але правдиво”, – зауважив Дмитро Лінько.

Молодь не приховувала своїх планів на майбутнє. Запал в очах та юнацький максималізм дарує сьогоднішнім студентам відчуття готовності до будь-яких професійних випробувань. Але, як показує практика, по закінченню навчання дорослий погляд та свідоме відповідальне планування свого подальшого життя не надто дозволяє спокушатися на ті перспективи, які приготувала молодим фахівцям держава.

“Молоді лікарі, не хочуть їхати до районних лікарень, бо там немає ні помешкання, ні перспективи. Страшніше: ФАПи та лікарні закриваються! Така ситуація в країні – неприпустима, і розцінюється нашою командою, як геноцид українського народу. Українці повинні отримувати якісні медичні послуги та безкоштовні ліки – єдина наша позиція! І для цього, перш за все, потрібно відправити у відставку Уляну Супрун!”, – наголосив народний депутат.

На зустрічі з керівництвом закладу був присутній і депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха, координатор по розбудові мережі Сумської територіальної організації РПЛ, який наголосив на необхідності розвитку освіти в Україні та важливості самоосвіти для студентства, а відтак і потрібності подібних спільних розвивально-пізнавальних проектів.

“Варто зазначити, що в тонкощі медичної теми я був занурений з самого дитинства, адже моя мама – медик, яка все життя пропрацювала медичною сестрою в лікарні. Знаю, що медики – це закохані у свою справу люди. Вони завжди відзначаються особливою відчайдушністю та щиросердям. А тому для мене справа честі підтримувати всі рішення та ініціативи, направлені на розвиток медичної галузі. Обласною радою регулярно позитивно розглядаються всі пропозиції керівництва медколеджу щодо покращення умов життя, навчання та виховання майбутніх фахівців. Щоб вони не звикали із самої студентської аудиторії до зубожіння та безнадійності. Заклад має одне з найкращих матеріально-технічне забезпечення. Нещодавня спільно втілена ініціатива – капітальний ремонт спортивної зали. Доречі, лідер Радикальної партії Олег Ляшко добивається прийняття Верховною Радою закладення 2 мільярдів гривень на реалізацію програми “Доступні ліки”, в тому числі на забезпечення за рахунок державного фінансування безкоштовного лікування та діагностування хворих на рак. Минулого року на ці потреби Радикальній партії вдалося відстояти 1 мільярд гривень бюджетних коштів. Моя мрія, бажання, яке настільки вмотивоване, що переросло у мету – гарантовано безкоштовне державне медичне забезпечення українцям. Так, як демонструють піклування про своїх громадян у провідних державах світу”, – з надією висловився Сергій Демеха.

Голова всеукраїнської молодіжної організації “Молодіжне крило РПЛ” Ігор Бєлов та керівник її сумського обласного осередку Вадим Сохань готові презентувати свої напрацювання та бачення щодо участі молоді у процесах прийняття місцевих і державних рішень та громадського впливу на вектор розвитку місцевого самоврядування.

Охочі долучитися до радикального молодіжного руху цікавилися вступом до організації прямо під час лекції з нардепом. На зустрічі були присутні Ігор Бабенко, в.о. голови Сумської міської організації РПЛ, Олександр Ревенко та Володимир Глущенко, члени обласного та міського бюро Радикальної партії Олега Ляшка, які на місцевому рівні готові всіляко сприяти розвитку молодіжного руху у місті Суми.

Зустрічі зі студентством продовжилися в Сумському Національному Аграрному Університеті та Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка. На часі – втілення кількох спільних освітньо-виховних проектів, направлених на підняття рівня політичної свідомості та обізнаності молоді з азами державотворчих процесів та ролі їх участі у формуванні державності та впливу молоді на розвиток країни вцілому. Адже , за словами народного депутата Дмитра Лінька “формування нової політичної еліти – це виклик держави та вимога часу. Саме молодь є рушійною силою змін з принципово новим баченням та підходом до реалізації тих реформ та ініціатив, які так потрібні нашій Україні”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: