СумБуд

«СВОЇМ НЕ ВСЕ ОДНО!» ОЛЕКСІЙ ЖОЛУДЬ йде на вибори до Сумської міської ради!

Політика | 17:37, 17.10.2020
 Поділитися

Поділитися в


Суми – моє місто. А коли відчуваєш щось своїм – робиш все від тебе залежне. Я йду на вибори до Сумської міської ради, бо хочу змін у місті, де бачу майбутнє для себе та своєї родини.
Вже 10 років успішно займаюсь бізнесом у сфері організації гастрольних заходів. За родом своєї діяльності побував майже в усіх великих містах нашої держави, бачив добрі та погані приклади існування громад, тож маю чітке розуміння, куди варто рухатись Сумам.
Я – один з співзасновників театрального фестивалю “Чехов-фест” та івент-агенції “АРТ-ХВИЛЯ”, які ви, мабуть, добре знаєте. За період існування компанії більше 10 тисяч жителів з незахищених верств населення нашого регіону безкоштовно відвідали заходи, організовані нашою командою. Вважаю одним із головних пріоритетів для депутата місцевої ради – підтримку людей, які потребують допомоги.
Як підприємець, добре знаю, з якими проблемами зіштовхуються люди, які створюють робочі місця та платять податки. Разом ми маємо можливість змінити наше місто на краще!

Детальніше про мою біографію:

Мої пріоритети як депутата Сумської міської ради:

Балотуюсь по виборчому округу №6, у бюлетені № 6!

Адреси, що входять до територіального виборчого округу №6 можна подивитися за посиланням – https://docs.google.com/document/d/1lNkBf7gLVbPMpRcxQNm24ZMrx1w5ZeyvqQ19vZ0F63o/edit?usp=sharing

Своїм не все одно! 25 жовтня буде так, як вирішиш ти! Приходь, адже Суми – це ти!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: