метизная компания

Відбулося засідання 15-ї сесії Сумської обласної ради восьмого скликання

Політика | 18:27, 17.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Через рекомендації Сумської ОВА щодо обмеження проведення масових заходів та безпекову ситуацію в області, сесія відбулася онлайн.

У засіданні взяли участь 50 депутатів, – повідомляє пресслужба Сумської обласної ради.

Під час пленарного засідання на розгляд обласних обранців було винесено майже 20 питань, серед яких ліквідація Управління майном обласної ради, реорганізація КНП СОР «Сумський обласний діагностичний центр» шляхом приєднання його до КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», припинення повноважень голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Олега Медуниці.

Також депутати погодили внесення змін до чисельності та структури виконавчого апарату обласної ради. Таким чином скорочено відділ приватизації, інвестиційної політики та контролю за додержанням законодавства у сфері земельних відносин і публічних закупівель. Перейменовано відділ контролю за ефективністю управління об’єктами спільної власності на відділ контролю за ефективністю використання об’єктів спільної власності, економічного аналізу, аудиту та звітності. Утворено відділ з питань управління майном спільної власності та приватизації.

Обласні парламентарі погодили майнові та кадрові питання, обрання кандидатур представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів Національної поліції в Сумській області. До складу комісії ГУНП в Сумській області увійшли депутати Микита Баня та Володимир Поцелуєв. До Управління поліції охорони в Сумській області – депутат облради Віталій Калініченко та Сергій Колесник.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: