СумБуд
метизная компания

У Глухові відкликають депутатів, які не працюють на користь міста

Політика | 13:53, 29.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Глухові розпочався процес відкликання за народною ініціативою 7 депутатів міської ради. Про це пише видання “Неделя”.

За інформацією видання, рішення про відкликання депутатів було прийняте на зборах у районному будинку культури.

“Зареєструвались більше 400 глухівчан, з них більшість проголосувала за те, щоб відкликати з депутатів М.Колошу, А.Литвиненка, С.Деркача («Воля народу»), А.Понирка та О.Буйкова, які пройшли за списками УКРОПу, радикалів В.Мандрику та В.Фетищенка. Причини відкликання різні”, – пише видання.

Як повідомив головуючий на зборах голова фракції «Воля народу» Юрій Бурлака, Литвиненко ще два роки тому написав заяву з проханням до міської ради про складання повноважень.

“Він не хотів гратись у політичні ігрища, коли команда міського голови Терещенка почала грубо тиснути на всіх опозиційних депутатів з вимогою вийти з фракції. Але промерська коаліція не давала голосів «за». Точно так проситься добровільно позбавити його депутатського мандату А.Понирко, який виїхав за кордон. Щодо інших депутатів, то вони не працюють на користь громади, рішення про відкликання – цілком логічне і закономірне”, – цитує Бурлаку видання.

Депутати, яких глухівчани просять відкликати, не відвідували сесій та комісій, пише “Неделя”.

“Чого очікувати депутатам, які не працюють? На них покладали надії сотні мешканців Глухова на виборах. Але ці люди не приходять ані на сесії, ані на депутатські комісії, не не пропонують жодних корисних для глухівчан проектів. Сьогодні глухівчани сказали своє слово щодо їх роботи ”, – зазначив Бурлака.

Він також нагадав, що міського голови Мішеля Терещенка також часто немає на робочому місці, він давно вже живе іншими інтересами.

“Від непрофесіоналізму керівництва місто втрачає мільйони від недовиконання бюджетних показників, водоканал практично довели до банкрутства. Замість обіцяних тисяч нових робочих місць тільки офіційно за останній рік їх зменшилось на 77. Враховуючи, що в Глухів повернулась військова частина, загальне зменшення робочих місць катастрофічне. Терещенко, за якого три роки тому віддали голоси глухівчани, взагалі поїхав до Києва балотуватися у президенти. Враховуючи, як він “працював” на посаді міського голови, можна уявити, що чекало би Україну із таким президентом!”, – резюмував Бурлака.

Як відомо, відповідно до змін у законодавстві, із 2015 року розпочати процес відкликання депутатів можуть мешканці міста на загальних зборах. У містах для відкликання обранців у віче мають взяти участь не менше 300 осіб. Тепер у Глухові ініціативна група має зібрати певну кількість підписів за кожного із депутатів. У разі активності виборців, замість вищеназваних депутатів у раду зайдуть наступні за списками, які йшли від відповідних партійних сил.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: