Будьте як удома (Ада Роговцева)  Запланувати Прелоадер

Режисер вистави: Катерина Степанкова

Актори: Ада Роговцева, Ахтем Сейтаблаєв, Галина Корнєєва, Катерина Гулякова, Ольга Лук’яненко, Світлана Орліченко, Віталій Салій, Арно Тсембенгой.

Вибір п’єси закономірний як для головної актриси – Ади Роговцевої, так і для режисера, доньки Ади Миколаївни – Катерини Степанкової, учениці Романа Віктюка і Петра Тодоровського. Адже п’єса Жан-Марі Шевре «Squat» (в українській сценічній версії – «Будьте, як удома») добре відома в Європі.

Тема єдиного Дому, яким нарешті і має стати для кожного з нас досить обмежений «земний простір», сьогодні особливо хвилює світ. Для одних простір визначається державними кордонами, а для інших – стінами паризької квартири. Саме там і живуть герої вистави, вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини.

Роль Марівонн грає Народна артистка України Ада Миколаївна Роговцева. Її партнер на сцені, виконавець головної чоловічої ролі – араба Саміра – Ахтем Сейтаблаєв, на сьогодні найяскравіша молода зірка київської театральної сцени. Глядачам Ахтем відомий як режисер і актор фільму «Хайтарма» та учасника тв-шоу “Танці з зірками”.

Де і коли

Де:Театр ім. Щепкіна
Коли:08 декабря 19:00