Людина кинулася під потяг у Сумах
Поділитися в
Копіювати посилання

Трагедія сталася сьогодні, 14 січня. Повідомлення на лінію “102” від чергового вокзалу надійло о 17.38, повідомив співробітник відділу комунікації ГУ Нацполіції в Сумській області Володимир Кузьменко. Приміський потяг “Суми-Смородино” наїхав на людину в районі Луки, неподалеку медичного центру “Флоріс”. На місці події працюють поліція і ДМНС.
За інформацією Сумської місцевої прокуратури, під потяг потрапив чоловік. Його госпіталізували до лікарні. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 276 Кримінального кодексу України – “Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту”.
Попередньо, розглядається версія самогубства.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!