метизная компания

Мешканку Сумщини, яка народила дитину у відро з помиями, хочуть відправити у психлікарню

Надзвичайні події | 17:02, 14.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

До Роменського міськрайонного суду надійшло клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно жінки яка позбавила життя своє новонароджене дитя.

З даного клопотання вбачається що мешканка Недригайлівщини перебувавши за місцем свого проживання народивши живу, доношену, зрілу та життєздатну дитину, хлопчика, вагою 2100 грам, у відро з рідиною, чим перекрила їй доступ повітря до дихальних шляхів, розуміючи та усвідомлюючи, що дитина задихнеться і помре від цього та бажаючи цього позбавила дитя життя, вчинила суспільне небезпечне діяння, яке підпадає під ознаки кримінального правопорушення передбаченого  ст. 117  КК України ( умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої  дитини відразу після пологів). Пізніше горе-мати викинула тіло в річку.

Під час досудового розслідування було проведено судово-психіатричну експертизу якою встановлено, що в період часу, до якого відноситься інкриміноване діяння, жінка виявляла ознаки розладу особистості та поведінки алкогольного ґенезу з вираженим зниженням пам’яті та інтелекту, вираженими характерологічними змінами, не могла усвідомлювати свої дії та керувати ними.

На даний час жінка не може усвідомлювати свої дії та керувати ними, а тому в клопотанні ставиться питання щодо прийняття рішення про застосування до останньої  примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з посиленим наглядом.

Клопотання № 582/714/19  згідно автоматизованого розподілу справ передано на розгляд судді  Шульзі В.О., повідомляє сайт суду.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: