На Сумщині енергетики усувають наслідки негоди
Поділитися в
Копіювати посилання

За оперативною інформацією Кролевецької дільниці Конотопського РЕМ, задіяно чотири бригади, чотири авто та 13 працівників.
Наразі відновлено електропостачання у мікрорайоні Подолове міста Кролевець, сіл Білогриве, Артюхове, Ніжинське, Грибаньове, Сажалки, Хрещатик, Пасіка.
Також – сіл Бистрик, Червона Гірка, хуторів Ретик, Прогрес. Та сіл Ярове, Буйволове, Отрохове, хуторів Загоровка, Безкровне, Соломашине, Срібровщина, Хоменкове, Кащенкове, Кубахове, Жабкіне, Горохове.
Роботи по відновленню електропостачання продовжуються.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!