метизная компания

На Сумщині евакуювали жінку з чоловіком

 Поділитися

Поділитися в

10 квітня евакуаційна група «Фенікс» до складу якої входить офіцер-рятувальник громади, здійснили чергову успішну евакуацію з території, яка знаходиться під постійними ворожими ударами.

Цього разу зі Зноб-Новгородської громади, вдалося евакуювати жінку та чоловіка.

Людей на спеціальному бронеавтомобілі, вивезли до більш безпечного місця.

Шановні громадяни, закликаємо вас не зволікати з евакуаційними заходами. Бережіть себе, свої рідних та близьких!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: