метизная компания

На Сумщині ліквідують аварійний розлив нафти

Надзвичайні події | 15:47, 25.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією, наданою НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта», станом на 24.01.2019 на нафтопроводі Бугрувате – Рибальці та прилеглій до нього території на ПК 69+30 відповідно заходів по ліквідації наслідків його розгерметизації підприємством були проведені власними силами та засобами наступні роботи: на території, прилеглій до нафтопроводу, роботи по ліквідації забруднення, а саме: збір та відкачування нафтовмісної суміші ручним та механічним засобами – виконано майже в повному обсязі; зачищені території обробляються біодеструкторами нафтових забруднень.

Комплекс робіт по відновленню ґрунту біологічними методами буде проведено в повному обсязі при настанні сприятливих для проведення зазначеного виду робіт умов.

Нагадаємо, аварійна ситуація сталася 9 січня внаслідок розгерметизації нафтопроводу «Бугрувате-Рибальці» Бугруватівського родовища НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» не землях Чернеччинської ОТГ Охтирського району і призвела до розливу нафтопродуктів на земельній ділянці приблизною площею 1260 м2. Лабораторні дослідження відібраних проб ґрунту тривають, повідомляє Держекоінспекція Сумської області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: