На Сумщині окупанти атакували рятувальників
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Ввечері 23 березня ворог наніс удари по Сумському та Охтирському районах.
Зокрема:
- у Сумській громаді, удар було нанесено по цивільному автомобілю. Рятувальники ліквідували загоряння. Травмовано дитину та чоловіка.
- у Тростянецькій громаді, під ударами ворога опинився склад із зерном. Під час гасіння пожежі, ворог наніс повторний удар, особовий склад, на щастя, встиг відійти в безпечне місце, проте – пошкоджено пожежну цистерну.
Всі осередки горіння вдалося ліквідувати, повідомили в ДСНС Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!