Окупанти атакували Шостку: рятувальники гасили пожежу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Ввечері 30 травня, ворог наніс удар по житловому сектору в м. Шостка.
Внаслідок влучання сталося загоряння житлового будинку.
Існувала загроза поширення вогню. Через загрозу повторних ударів, фахівці ДСНС тимчасово призупиняли роботи.
Всі осередки горіння ліквідовано.
Попередньо, травмовано 1 людину, повідомили в ДСНС Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!