метизная компания

Побутова неуважність: у Сумах рятувальники виїжджали на задимлення в багатоповерхівці

Надзвичайні події | 20:58, 29.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

29 грудня о 13:53, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння квартири на проспекті імені Михайла Лушпи в Сумах.

На місце події було направлено черговий караул 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю рятувальники провели розвідку та встановили, що причиною виклику стало підгоряння їжі на плиті, яке спричинило задимлення в помешканні. Завдяки своєчасному реагуванню загрози виникнення пожежі не допущено. На щастя, постраждалих немає.

Фахівці ДСНС наголошують: підрозділи Служби порятунку виїжджають на всі виклики без винятку, адже навіть незначна на перший погляд ситуація може швидко перерости у надзвичайну подію. Водночас значна частина подібних випадків трапляється через побутову необережність та неуважність громадян.

Підгоряння їжі, залишеної без нагляду, є однією з найпоширеніших причин задимлення в оселях. У таких ситуаціях існує ризик отруєння продуктами горіння, виникнення пожежі, а також створення небезпеки для мешканців багатоквартирних будинків.

Пам’ятайте: дотримання елементарних правил пожежної безпеки — це відповідальність кожного, яка допомагає зберегти життя, здоров’я та майно, а також убезпечити оточуючих, повідомили в ДСНС Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: