метизная компания

У Глухові на стадіоні під землю провалився 6-річний хлопчик

Надзвичайні події | 13:01, 17.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Надзвичайна подія сталася на минулому тижні. Мама Ірина привела своїх синів на міський стадіон «Дружба» погуляти в футбол, сама в цей час тут же займалась спортом. Раптом м’яч закотився в якусь яму на самому краю поля, ближче до виходу на вулицю Терещенків. 6-річний Артемка, не роздумуючи, кинувся його діставати – за мить хлопчик опинився по горло в густому болоті. На допомогу блискавично кинувся старший 9-річний брат Дмитро, підбігла мама, пише Неделя.

 “На вигляд ця яма не здається такою вже небезпечною, але під купою верхнього сміття чекає болото більше метра глибиною. Наш Артем на зріст приблизно 1,2 метра, то йому пощастило, а якщо б туди потрапила дитинка трохи нижча – то біди не минути, адже захлинутись тією жижею – справа секунд. Не дай, Боже, звісно”, – розповідає Ірина про подію.

Батьки постраждалого хлопчика вирішили не замовчувати проблему, вони звернулись до начальника відділу молоді та спорту міськради Михайла Плотницького і повідомили, що на стадіоні можна втопитись. Попросили хоча б огородити місце. Після цього Ірина тиждень кожного дня, як на роботу, ходила на стадіон, аби переконатись, що яму позначили стрічкою та поставили попереджувальні знаки. Нічого. Тому з чоловіком прийшла до редакції, щоб попередити містян про небезпеку та бездіяльність чиновників.

“На стадіоні зносилась система зливової каналізації. Через управління ЖКГ будуть виділені кошти, складено проект, уже є домовленість з водоканалом, аби зробити там капітальний ремонт. Я зацікавлений у тому, щоб він був проведений у найшвидший термін, тому кожного дня нагадую про це в управління. Сподіваюсь, що до футбольного сезону ми все владнаємо”, – обіцяє начальник відділу молоді та спорту.

Розповів, що після візиту батьків наказав покласти на місце ями дровину, але її вкрали, на наступний день – така сама історія. Перевірити це ми не можемо. Принаймні в цілому по Глухову дерев’яні щити ще не крали масово, і міська рада дуже хвалила нового начальника водоканалу за оперативне накриття якоїсь дірки в центрі. А тут дитина ледве не втопилась…

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: