У Сумах жінка впала до колекторного колодязя
Поділитися в
Копіювати посилання

Патрульні та рятувальники врятували жінку, яка впала до колекторного колодязя.
Патрульні прибули на місце події та під час обстеження території виявили жінку, яка впала до колекторного колодязя. Як з’ясувалося, вона провалилася туди ще напередодні ввечері та не могла самостійно вибратися.
Поліцейські одразу викликали працівників ДСНС та медиків. Завдяки злагодженим діям рятувальників і патрульних громадянку вдалося дістати з колодязя. Її відразу передали медикам, адже вона мала ознаки переохолодження, повідомили в патрульній поліції Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!