метизная компания

Вогнеборці двічі ліквідовували загоряння господарчих будівель

Надзвичайні події | 19:38, 23.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

23 лютого о 05:13, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Сергія Корольова в м. Лебедин. На місце події було направлено черговий караул 6 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю на площі до 70 кв. м, стіни на площі до 10 кв. м та речі домашнього вжитку.

О 05:29 загоряння локалізували, а о 07:46 – повністю ліквідували.

Днем раніше схожий випадок мав місце в с. Берздрик, Сумського району. О 08:12 рятувальники локалізували загоряння господарчої будівлі, запобігши подальшому поширенню вогню. О 08:44 горіння остаточно приборкали.

Всього на гасіння цих двох пожеж залучалося 11 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки ДСНС України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: