метизная компания

Випускник глухівської школи став кращим іноземним студентом Польщі

Освіта, Події, Рейтинг | 08:40, 26.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

На конкурсі INTERSTUDENT-2019 Данило Фунтовий отримав перемогу та став кращим іноземним студентом у Польщі

Юнак народився та жив у Сімферополі, родинне коріння мав у Глухові. Щоб отримати український атестат, Данилу довелося вчитися дистанційно. У 2017 році він закінчив ЗОШ №2 у Глухові, у якій в свій час навчалися його тато та тітка. Юнак дякує своєму класному керівникові Наталії Максимович та заступнику директора Інні Сбитній. Каже, що йому пощастило, що навчався саме в них. Улюбленим предметом Данила у школі були геометрія та алгебра, тому і вирішив пов’язати життя з точними науками. Зараз навчається на другому курсі у Люблінській Політехніці на напрямку «Архітектура».

“Процедура вступу до польського ВНЗ виявилася нескладною. Після здачі ЗНО отримав атестат, переклав та зробив апостиль документів та відправив у Люблінську Політехніку. Після чого отримав запрошення на екзамен з рисунку (тому що напрямок «Архітектура» вимагає цього) і у кінці червня поїхав у Польщу на екзамен. Він не був дуже складним, тому що я знав, чого очікувати, з попередніх років. Вже як приїхав на навчання, то місяць перед початком семестру ходив на курси польської мови. Як почався семестр, було трохи важко, але активно спілкувався з поляками, тому швидше підтягнув мову і влився в середовище”, – розповідає Данило.

INTERSTUDENT 2019 – це конкурс на найкращого іноземного студента у Польщі. У ньому може брати участь кожен закордонний студент або працівник. Кандидатуру Данила запропонував працівник бюро Східного Партнерства політехніки Антон Блажеєв. Разом з анкетою відправили довідку з деканату з середньою оцінкою, підтвердження, що хлопець брав участь у волонтерстві, допомагав місту та політехніці в організації різних заходів та конференцій.

Неделя

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: