СумБуд
метизная компания

Жителів Сумщини запрошують до Польщі та Литви

 Поділитися

Поділитися в

У рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Міністерства культури України та Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви. Про це йдеться на сайті ОДА.

Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Взяти участь у поїздці запрошують представників районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери; учнів загальноосвітніх, позашкільних закладів; співробітників і студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів; учасників Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» тощо.

Перелік документів, необхідних для поїздки, та орієнтовний план поїздки знайдете за посиланням тут.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: