метизная компания

Для сум’ян створили культурно-історичну настільну гру

Розваги | 11:34, 22.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Команда винахідливих, креативних та ідейних українців не перший рік працює над створенням унікальної настільної гри ручної роботи – «Величний Пан». Спочатку проєкт охопив захід України, та ось наблизився до півночі, що не може не тішити мешканців Сумщини.

Перша гра «Франківський Пан», із серії ігор «Величний Пан», розпочала пошук підкорювачів міста влітку 2018-го. Менше ніж за три роки розробники вже виготовили 11 історичних ігор для таких регіонів як: Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Рівне, Закарпаття та Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Чернігів та врешті-решт черга добігла до Сум. У планах авторів охопити усі міста світу.

До створення гри «Величний Пан» долучилася художниця із Сум – Альона Заговора. Дівчина працює у команді ілюстратором, задачу малювати гру «Сумського Пана» повністю взяла на себе.

У грі можна купляти, обмінювати, будувати та продавати реальні місцеві компанії на полі гри. Ігровими фігурками слугуватимуть реальні історичні постаті, додатково можна замовити ігрову фігурку зі своїм обличчям. Як зазначають виробники, гра виконана з надзвичайно якісних матеріалів, на половину ручної роботи.

Незабаром творці унікальної настільної гри приїдуть до Сум, аби офіційно презентувати «Сумського Пана». Дізнаємося усе про гру та у наступних матеріалах розповімо про правила гри, всі деталі, особливості та місця продажу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: