СумБуд
метизная компания

31 серпня: куди піти сьогодні у Сумах

Дозвілля, Події | 08:02, 31.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Презентація гри

31 серпня
О 15:00
Онлайн-захід: Презентація гри «Гендерний покер»
Гра «ГендернийПокер» – он-лайн гра, яка може бути корисною для громадських активістів, членів недержавних організацій, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, ЗМІ, студентської молоді, тих, хто цікавиться гендерною тематикою або бажає підвищити рівень обізнаності щодо гендерних стереотипів, упереджень, дискримінації та шляхів їх подолання.
Обмеження за віком: рекомендовано для учасників старше 18 років. Гра не містить тексту чи картинок порнографічного характеру, не закликає до насилля, не пропагує шкідливих звичок, тому не має чітких вікових обмежень.
Авторка гри – Марія Шеремет.
Захід відбуватиметься на платформі ZOOM
Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/zQeU43CYaBdDrZS88
Гра «Гендерний покер» представлена в рамках проекту «Гендерно-чутливі ініціативи: нові можливості для громади», що реалізується ГО «Сумське громадське коло» за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.
Зміст гри «Гендерний покер» є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Последний стендап в Сумах

СТЕНДАПА В СУМАХ БОЛЬШЕ НЕ БУДЕТ
Закат над “Tribuna”, легкие алкогольные напитки и юмор без ограничений. Что еще нужно для того чтобы круто попрощаться с летом и комедией?
Ведущий концерта – участник шоу “Рассмеши комика”, “Лига смеха” и “Комик на миллион”, Феликс Редька.
Шоу 18+
Билеты на internet-bilet.ua
Як навчати(ся) цифровим мистецтвам
Для всіх, хто цікавиться цифровими мистецтвами і бажає їх вивчати самостійно; викладає або збирається вивчати разом із дітьми вдома, – будуть проведені кілька стрімів в рамках програми “Цифровий Лікнеп”. Готуйте запитання на кожний стрім!
31.08 о 19:00 – 3D моделювання – на цьому стрімі поспілкуємося про всі популярні 3D редактори (як вибрати новачку, які редактори в якій сфері більше використовуються). Поговоримо про спеціалізацію у 3D та необхідну техніку для створення 3D графіки.
05.09 о 18:00 – Відеографія – під час цього стріму розглянемо яку техніку краще обрати новачку для зйомки відео та стрімів; поспілкуємось про розвиток і роль відео; а також зупинимося на популярних відео редакторах та програмах для стрімінгу.
06.09 о 18:00 – Інформатика – в цьому блоці будуть розглянуті набір знань та навичок, якими має володіти кожна людина; такий собі базовий рівень цифрової грамотності. Поговоримо як опанувати цю грамотність у будь-якому віці (як навчати дітей, які рекомендації надати підліткам для самостійного навчання, як навчатися у дорослому віці). Також поговоримо про концепції “навчання впродовж життя” та “як навчитися вчитися” через призму вивчення цифрових мистецтв.
Стрім транслюватиметься на платформі Twitch, канал: Martian Teapot.
Реєстрація на подію за посиланням (ми нагадаємо Вам про початок стріму, якщо Ви зареєструєтесь): https://forms.gle/dVujg39mqrJBdJbD9.
Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.
Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

https://www.facebook.com/BMZ.Bund

https://www.bmz.de/en/

Партнери програми: Department of Economic Cybernetics, ERI for Business Technologies «UAB», Конгрес-центр СумДУ та Студії цифрових мистецтв Martian Teapots.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: