метизная компания

8 вересня: куди піти сьогодні у Сумах

Дозвілля, Події | 07:42, 8.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Презентація виставки світлин з програм ЄС у Сумах

На изображении может находиться: 4 человека, текст «Erasmus+ EUROPEAN SOLIDARITY CORPS iHфopmauийHий ueHTp yKpaйHи cei Center for Euroinitiatives YOUTH FOR PEACE Good DAY #hacei Deset GOdd luck ERaSMUS+ M. cymи npe3eHTauR BиcTaBKи cBTлиH 3 nporpam €C 08. 09. 2020 areHuиR npomouй "cymи"»

Суми приймають подорожуючу виставку світлин з проєктів Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності. Уже близько місяця знімки подорожують Україною та радують глядачів у різних регіонах. Суми стали третім містом, до якого приїхала фотовиставка!

Світлини зібрали серед українських громадських організацій і молоді, яка брала участь у програмах Європейського Союзу. Серед надрукованих — і фотографії сумчан, які варто побачити!

40 знімків подорожуючої виставки — це десятки проєктів і організацій, кілька сотень активних молодих людей, нові ідеї та навички, європейський досвід, зміна світогляду й особистісний вплив на кожного, хто є причетним до Erasmus+.

Під час заходу заплановано виступи сумчан випускників програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності, міжнародних волонтерів, які зараз у Сумах, і консультантів Інформаційного центру.

Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

У 2020 році завершується черговий семирічний цикл цих програм. І хоч попереду нові можливості та розширення напрямків, українські громадські організації об’єдналися, аби підбити підсумки та згадати роки Erasmus+ та Європейського корпусу солідарності в Україні.

Переглянути виставку сумчани зможуть до 13 вересня. Відвідання презентації та виставки можливо лише за умови дотримання карантинних вимог.

Організатори виставки в Сумах: Інформаційний центр Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні та Center for Euroinitiatives.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: