метизная компания

Делегація СНАУ провела зустріч з міжнародними партнерами з університету Вайєнштефан Тріздорф

Події | 16:34, 15.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Делегація Сумського НАУ прибула до німецького університету Вайєнштефан Тріздорф, що вже багато років є нашим міжнародним партнером.

У ході перебування представники планують провести багато зустрічей з метою обміну досвідом та вивчення передових практик в освіті, науці й бізнесі.

Сьогодні, 14.11.2022, відбулася зустріч з віце-президентом HSWT проф. Ральфом ШЛАУДЕРЕРОМ, де були обговорені поточні й перспективні питання співробітництва. Керівник німецького закладу освіти представив концепцію освітніх програм університету Вайєнштефан.

Ректор Сумського національного аграрного університету, Володимир ЛАДИКА,  подякував університету-партнеру за багаторічну, результативну співпрацю і зазначив її нові перспективи.

Маргарита ЛИШЕНКО, декан факультету економіки і менеджменту, представила концепцію розвитку Бізнес-школи СНАУ. Ігор КОВАЛЕНКО, проректор з науково-педагогічної роботи, повідомив про перспективи впровадження подвійного диплома ОС бакалавр за спеціальністю “Агроінженерія”. Наталія КОЛОДНЕНКО, завідувач навчального відділу, розповіла про стратегію діджиталізації СНАУ через розроблення додатку E-SNAU та концепцію сучасного оновлення бібліотеки СНАУ.  Вікторія ВЕЧОРКА, декан біолого-технологічного факультету,  та Наталія БОЛГОВА, декан факультету харчових технологій, презентували освітні програми факультетів.

Щиро раді продовжувати та поглиблювати міжнародні зв’язки з німецьким університетом Вайєнштефан Тріздорф задля обміну інформацією та досвідом і покращення системи надання вищої освіти.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: