метизная компания

День Молоді святкуємо разом з нашими кращими першокурсниками СНАУ!

Події | 17:31, 12.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Захід відбувся у рамках живого спілкування, де кожен студент мав змогу ближче познайомитися з навчальним закладом та отримати відповіді на власні запитання.

Данько Юрій Іванович, проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор, розпочав зустріч з привітального слова. У ході спілкування було презентовано основні принципи діяльності студсамоврядування та виховного відділу, з акцентом на корисні перспективи реалізації себе для кожного студента та запросили до участі в організації у творчих проектах. Студенти вже проявили ініціативу і бажаючі залишили заявки для участі у творчому процесі навчального закладу.

Цікавий факт! Чому ж саме, вступаючи до ЗВО студенти обирають СНАУ? Наприклад, Антон Гречаний без 5 хвилин студент, уявіть собі набрав максимальний вступний бал 200 та цілеспрямовано приїхав вступати саме до СНАУ, хоча сам родом з Полтавщини. Пріоритетом при виборі для Антона був престиж університету та спеціальності  Агроінженерія».

Кожен присутній студент поділився своєю історією вступу, адже це такі незабутні та важливі моменти у житті молодої людини. Для когось це можливість отримання подальшої перспективної роботи закордоном, для когось реалізація себе у нашій країні та відкриття власної справи, декілька студентів розповіли про сімейні традиції, наприклад Балагур
Маргарита розповіла, що її вступ це була мрія тата який теж навчався в СНАУ, а Максименко Валерія з вступним балом 199 обрала спеціальність «Ветеринарна медицина» та зазначила, що бажає лікувати не лише котиків, а також і екзотичних тварин.

Часто можна почути слова, що студентські роки, це дорогоцінні моменти, тому університет бажає кожному першокурснику реалізувати свої плани разом з СНАУ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: