метизная компания

ДФС Сумщини спростовує захоплення “фермерського” урожаю на 350 тисяч гривень через помилку Держгеокадастру

Економіка, Події | 17:44, 13.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 липня ми опублікували інформацію газетного видання Ваш Шанс, яку тим повідомив Сергій Карпенко, голова Асоціації аграріїв Сумського району.

З цього приводу Головне управління ДФС у Сумській області подає наступну інформацію:

“Так, 14 червня 2018 року від Сумської місцевої прокуратури надійшов лист щодо порушення земельного законодавства разом з матеріалами перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області. На території Хотінської ОТГ встановлено факт використання земельної ділянки державної форми власності площею близько 17,5 га (засіяна озимою пшеницею) без документів, підтверджуючих право користування нею.

Відповідно до статей 90, 95, 212 Земельного кодексу України самовільно зайняті земельні ділянки повертаються їх власникам або землекористувачам з передачею останнім незібраного врожаю без відшкодування затрат, понесених за час незаконного користування ними, тобто, у даному випадку – державі.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.1998 №1340 «Про порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним», ГУ ДФС у Сумській області вжито заходів щодо обернення посівів в дохід держави.

12 липня 2018 року до ГУ ДФС у Сумській області надійшла заява від ТОВ АФ «Хотінська», в якій підприємство повідомило, що воно є орендарем даної земельної ділянки та має право власності на зібраний врожай.

На даний час вивчаються документи, надані ТОВ АФ «Хотінська». У разі підтвердження законного використання земельної ділянки ГУ ДФС у Сумській області буде прийняте рішення щодо повернення врожаю заявнику.

Одночасно повідомляємо, що зібраний врожай вагою 70,7 тонн знаходиться на відповідальному зберіганні.

Крім того, хочемо зазначити, що заява голови Хотінської ОТГ Миколи Торяника, яка пролунала в репортажі каналу «Академ-ТВ» не відповідає дійсності. Оскільки, листом ГУ ДФС у Сумській області від 20.06.2018 №11695/10/18-28-17-02-21 у Хотінській ОТГ запитувалася інформація про діючих або попередніх користувачів зазначеної земельної ділянки.

На теперішній час відповідь від Хотінської ОТГ до ГУ ДФС у Сумській області не надходила.”

Ілюстративне фото/Фото: economics.unian.ua

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: