метизная компания

Два сумських заклади освіти стали призерами Всеукраїнського конкурсу

Події | 15:58, 26.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Професійне журі визначило 16 призерів Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти в різних номінаціях, серед якихСумська спецшкола №30 «Унікум», а також Сумський заклад дошкільної освіти № 28 «Ювілейний».

Призери отримають грамоти за підписом Міністра освіти і науки і Голови Правління ІнАУ, а також цінні призи від Інтернет Асоціації України і компанії «Адамант». Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти проводиться десятий рік поспіль Інтернет асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

 Інформація про розподіл місць по номінаціях буде оголошена на церемонії нагородження, яка через карантин відбудеться у дистанційному режимі. Формат та час церемонії  уточнюються.

Довідково. За рекомендаціями Служби освітнього омбудсмена, у змістовому наповненні конкурсних сайтів обов’язковими елементами стали інформаційні матеріали про права та обов’язки всіх учасників освітнього процесу, вся інформація і документи, які перелічені у статті 30 Закону України «Про освіту» та щорічні протоколи засідань педагогічної ради щодо вибору підручників.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: