СумБуд
SMR
метизная компания

Директор сумської “швидкої” отримав орден і козацьку шаблю

Події | 16:32, 31.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Александренко отримав орден «Лицар Вітчизни ІІІ ступеня».

Цю нагороду йому вручили заступник голови Сумської облдержадміністрації Віталій Максименко та начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.

Крім ордену, посадовці вручили директорові Центру Диплом почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням «Золотого хреста честі і звитяги». Зазначається, що цієї нагороди Анатолій Александренко удостоєний «за високу національну гідність, патріотизм та активну участь у розбудові Української держави», орденську книжку та посвідчення «Орден «Лицар Вітчизни ІІІ ступеня», а також козацьку шаблю.

Гості відзначили, що цих високих нагород Анатолій Александренко удостоєний за багаторічну самовіддану працю у галузі медицини та особливо – у службі екстреної медичної допомоги. За час його керівництва Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф став одним із найкращих в Україні.

Це підтверджує багато показників: час доїзду на виклики громадян, оперативність і якість надання екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим; постійні перемоги у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги тощо. Разючих змін зазнала матеріально-технічна база Центру. За останні шість років було реконструйовано адміністративне приміщення, з добудовою четвертого поверху та гаражів; створено умови для праці та відпочинку співробітників; відкрито сучасну центральну оперативно-диспетчерську службу; започатковано діяльність діагностичного телеметричного консультативного кабінету «Юнет» і власного міні-цеху з пошиття спецодягу для медпрацівників; упорядковано територію. Також останнім часом виконано капітальний ремонт у багатьох станціях і підстанціях підприємства. І як результат, значно скоротилася плинність кадрів як серед медичних працівників, так і водіїв.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: