СумБуд
метизная компания

Можливе розкрадання бюджетних коштів у розмірі 100 мільйонів гривень попередила поліція на Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

Ряд невідповідностей щодо результатів проведення конкурсних торгів встановлено щодо тендеру, який проводився відділом освіти, молоді та спорту однієї із селищних рад області, з метою закупівлі паливної деревини з очікуваною вартістю понад 100 мільйонів гривень.

Їх було виявлено під час аналізу інформації у рамках проведення превентивних заходів, спрямованих на попередження фактів розкрадання бюджетних коштів.

Проте, під час здійснення вказаної закупівлі товару було виявлено порушення, що суперечать вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», а саме під час оголошення тендеру замовник не дотримався кваліфікаційних норм щодо належного оформлення тендерної пропозиції та проведення електронного аукціону, як того вимагає чинне законодавство.

Крім того, замовником порушено строки та порядок оголошення проведення процедури відкритих торгів, оскільки Закон України «Про публічні закупівлі» передбачає строк подання оголошення не пізніше 30 днів для суми тендеру, яка перевищує 133 тисячі євро (приблизно 4 мільйони гривень).

Співробітники УЗЕ в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України направили відповідного листа до відділу освіти, молоді та спорту селищної ради з переліком виявлених невідповідностей та порушень, із пропозицією щодо відміни результатів тендеру.

На даний час комітет з конкурсних торгів скасував проведення закупівлі паливної деревини, – повідомляє Управління захисту економіки у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: