метизная компания

На будівельному майданчику в Сумах виявили неоформлених працівників

Події | 19:28, 16.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

в ході інспекційного відвідування на одному з будівельних майданчиків у місті Суми виявлено 4 працівника без належного оформлення трудових відносин.

У ході перевірки 2 працівники виконували роботи з укладки стін гіпсовими блоками на другому поверсі триповерхової будівлі, інші 2 – виконували покрівельні роботи на даху триповерхової будівлі.

Слід зауважити, що роботи на висоті є роботами підвищеної небезпеки, які виконуються лише найманими працівниками.

Жодних документів, що підтверджують належне оформлення трудових відносин чи інших документів, на підставі яких виконувались роботи працівниками на об’єкті будівництва надано не було.

Сам же підприємець у своїх поясненнях повідомив, що роботи виконують його родичі. Проте, трудовим законодавством жодних виключень та обмежень стосовно укладання трудових договорів з родичами не передбачено.

За результатами перевірки інспекторами складений акт, внесений припис щодо усунення виявлених порушень та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

За повторне порушення з неоформленим працівником суб’єкт господарювання вже каратиметься штрафом у 30 мінзарплат або 180 000 грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: