метизная компания

На Сумщині дали старт Всеукраїнській естафеті «Стежками юннатівського руху»

Події | 17:58, 10.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Всеукраїнська естафета буде проходити з 10 вересня по 7 листопада у всіх областях України. Сьогодні велика позашкільна родина Сумщини дала урочистий старт ювілейній естафеті та передали перехідний кубок та книгу до Чернігівської області.

Наші натуралісти є активними учасниками міжнародних і всеукраїнських заходів екологічного напряму. Лише у минулому навчальному році переможцями і призерами цих заходів стало близько 1 тисячі вихованців.

У кожній області з 10 вересня по 7 листопада, готуючись до передачі Естафети, у закладах позашкільної освіти з дітьми та учнівською молоддю відбудуться різноманітні майстер-класи, квести, виступи колективів екологічної просвіти, круглі столи, флешмоби, ток-шоу, екологічні акції, обмін досвідом роботи, конкурсно-пізнавальні, екскурсійні програми, конференції, інші заходи з передачі Естафети. Заходи будуть проводитися з дотриманням усіх санітарно епідеміологічних вимог.

Серед головних атрибутів естафети – перехідний естафетний кубок та естафетна книга, що складається з 25 аркушів з назвами областей, на кожну область – 1 аркуш. Усі бажаючі мають змогу на своїй сторінці написати про свої роздуми, враження, відгуки, побажання щодо подальшого розвитку еколого-натуралістичного руху. Остання сторінка Книги відведена Автономній Республіці Крим. Тому всі області мають долучитися до заповнення цієї сторінки (спогади, побажання, слова підтримки тощо).

Сьогодні успішна позашкільна родина Сумщини передала естафетні книгу з найщирішими побажаннями та кубок до Чернігівської області.

Підсумки естафети буде підбито на Всеукраїнському форумі позашкільників, що відбудеться в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: