СумБуд
SMR
метизная компания

На Сумщині пройшов Відкритий чемпіонат Сумської області та міста Охтирка з мотокросу

Події | 16:29, 3.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

59 спортсменів із Сумської, Полтавської, Харківської, Київської, Запорізької та Чернігівської областей взяли участь у Відкритому чемпіонаті Сумської області та міста Охтирка з мотокросу.

Організатором змагань виступила Охтирська міська рада спільно з громадською організацією «Спортивно-технічний авто-мото клуб «Нафтовик» (голова – Юрій СИДОРЕНКО), федерацією мотоциклетного спорту Сумської області (голова – Анатолій БОРТНИК) та підприємцями міста.

Охтирку представляли 8 спортсменів: Олефіренко Тимур у класі «Квардоцикли діти (90 см³)», Гребельний Назар, Раскопін Матвій у класі «Діти-50 см³», Цибін Микола, Малишев Євген у класі «Аматор», Кучерявенко Денис у класі «Майстер», Кутовий Роман, Митюк Сергій у класі «Повітряне охолодження».

Переможцями Відкритого чемпіонату Сумської області та міста Охтирка з мотокросу стали:

Клас «Квадроцикли діти (90 см³:)»:

І місце – Сурков Ілля, м. Суми

ІІ місце – Олефіренко Тимур, м. Охтирка

ІІІ місце – Семішкур Євангеліна, м. Суми

Клас «Квадроцикли діти (125 см³)»:

І місце – Державецький Матвій, м. Суми

ІІ місце – Лебідь Максим, м. Суми

ІІІ місце – Старостін Володимир, м. Дергачі

Клас «Діти – 50 см³»:

І місце – Пономаренко Матвєй, м. Ромни

ІІ місце – Глущенко Михайло, м. Запоріжжя

ІІІ місце – Гребельний Назар, м. Охтирка

Клас «Діти – 65 см³»

І місце – Юшинов Денис, м. Харків

ІІ місце – Мережко Андрій, м. Прилуки

ІІІ місце – Кірілов Володимир, м. Харків

Клас «Діти – 85 см³»:

І місце – Сітак Данило, м. Ромни

ІІ місце – Полуян Максим, м. Ромни

ІІІ місце – Тетерядченко Микита, м. Харків

Клас «Аматор»:

І місце – Ніколаєць Юрій, м. Чернігів

ІІ місце – Лотюк Олександр, с. Липова Долина

ІІІ місце – Серга Дмитро, м. Полтава

Клас «Майстер»:

І місце – Пілецький Денис, м. Полтава

ІІ місце – Долгіх Данило, м. Харків

ІІІ місце – Жук Андрій, м. Ніжин

Клас «Жінки»:

І місце – Воропай Альона, м. Суми

Клас «Повітряне охолодження»:

І місце – Митюк Сергій, м. Охтирка

ІІ місце – Юрченко Олександр, м. Конотоп

ІІІ місце – Кутовий Роман, м. Охтирка

Клас «Підбайк»:

І місце – Клопов Андрій, м. Суми

ІІ місце – Круподвор Дмитро, м. Конотоп

Клас «Ветерани І вікова група (45-50 р.)»:

І місце – Литвиненко Володимир, м. Ніжин

ІІ місце – Самойленко Олександр, м. Полтава

ІІІ місце – Ефец Сергій, м. Суми

Клас «Ветерани ІІ вікова група (50-55 р.)»:

І місце – Оскольский Сергій, м. Харків

ІІ місце – Толстеньов Герман, м. Горішні Плавні

ІІІ місце – Гава Дмитро, м. Запоріжжя

Клас «Ветерани ІІІ вікова група (55-60 р.)»:

І місце – Петренко Віталій, м. Суми

ІІ місце – Золотарьов Сергій, м. Харків

ІІІ місце – Масюк Ігор, м. Полтава

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: