метизная компания

На Сумщині провели двогодинний курс з надання першої допомоги

Події | 19:56, 24.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

В Охтирці навчали, як надавати першу допомогу. Проводили заняття волонтери з Товариства Червоного Хреста. Опановували двогодинний курс майже тридцять містян, – повідомляє Суспільне.

Представники Червоного Хреста вчили азам надання першої допомоги охтирчан. Охочі відпрацьовували навички впродовж двох годин. На тренінгу, за словами голови департаменту першої допомоги Товариства Червоного Хреста, намагаються навчити найпростіших дій.

“У Товариства Червоного Хреста України є власні сертифіковані програми, міжнародна сертифікація, яку ми оновлюємо щоп’ять років. Ми її сертифікуємо у глобальному референс-центрі в Парижі. У 2021 році встигли отримати нову сертифікацію згідно з новими стандартами і зараз ми їх впроваджуємо на всій території нашої держави. Нові стандарти ґрунтуються на доказовій базі сучасної медицини”, — зазначає голова департаменту першої допомоги Товариства Червоного Хреста України Надія.

Також додає: “Вони скеровані на те, щоб людина, яка немає фахової медичної освіти, змогла надати допомогу, при цьому не нашкодивши постраждалому, і, розуміючи те, що не завжди є якісь дуже ґрунтовні знання або якісь матеріали професійні. Усі стандарти ґрунтуються на підручних засобах та найпростіших методах”.

Такі тренінги з допомоги Товариство Червоного Хреста в Охтирці проводить вперше.

“Ця інформація, навички в наш час дуже потрібні людям. І тому ми будемо працювати і в Охтирці, і в Тростянці, і в Глухові, як працюємо і у Лисичанську, працювали і в Луганську, і в інших містах нашої багатостраждальної Батьківщини”, — каже тренер Товариства Червоного Хреста України Олександр.

У планах Червоного Хреста — проводити навчання з надання першої допомоги в Охтирці ще неодноразово. За словами тренера Олександра, можуть проводити шести-, дванадцяти- та сорокавосьмигодинні заняття.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: