ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

На Сумщині провели творчий фестиваль “Розмай” для дітей з інвалідністю

Події | 19:33, 24.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Традиційно фестиваль «Розмай» проводиться на базі відділення змішаного типу Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю в селі Рибці.

У цьому році в умовах дотримання карантинних заходів вперше запроваджена нова – дистанційна форма проведення фестивалю. За цією формою проведення огляду журі представлені відеоматеріали надіслані 10 колективами Сумщини (з Путивльського, Шосткинського, Ямпільського районів, міст Глухів, Охтирка, Конотоп, Кролевець, Буринь, Суми) та одним колективом із Харкова.

У очній формі проведення фестивалю виявили бажання взяти 4 колективи (72 дитини) – це колективи Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, Роменського центру комплексної реабілітації для дітей (осіб) з інвалідністю, Білопільського дитячого будинку-інтернату, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської районної державної адміністрації.

У рамках фестивалю передбачена соціально-дозвільна програма для учасників, виставка конкурсних малюнків «Маленький мрійник – великий художник», конкурсна фотовиставка світлин сімей, які виховують дітей з інвалідністю «Моя сім’я», а також виставка-продаж творчих робіт «Рибцівський ярмарок 2020».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: