метизная компания

Начальник Сумського районного управління провів нараду із поліцейськими офіцерами громад

Події | 12:29, 11.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У ході робочої зустрічі присутні обговорили напрямки роботи та розставили пріоритетні задачі на найближчий час. Не залишилось без уваги і питання довіри населення.

Сьогодні до Сумського районного управління поліції прибуло 13 поліцейських офіцерів громад, які нещодавно завершили навчання за новітньою програмою у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Поліцейські будуть забезпечувати порядок у Білопільській, Миколаївській, Ворожбянській, Краснопільській, Миропільській, Хотінській, Нижньосироватській, Садіській територіальних громадах Сумського району.

Під час зустрічі очільник Сумського районного управління поліції детально зупинився на пріоритетних напрямках роботи. Також, обговорили основне завдання поліції, що полягає у підтримці рівня довіри населення.

«Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями територіальних громад, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень планувати спільну роботу та разом працювати над тим, щоб громада вдосконалювалася та ставала безпечнішою», – наголосив Костянтин Лебідь.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: