метизная компания

У СНАУ відбувся прес-брифінг Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької республіки в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере та голови Сумської ОВА Дмитра Живицького

Події | 17:01, 27.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

27.10.2022 року Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере прибув у місто Суми для передачі гуманітарної допомоги і налагодження подальших дипломатичних зв’язків із Сумською ОВА.

Прес-брифінг голови Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького та  Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької республіки в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере відбувся у стінах Сумського національного аграрного університету.

Разом з керівництвом СНАУ посол відвідав Центр колективного користування науковим обладнанням з новітніх агротехнологій «Лабораторія екологічного землеробства та природокористування». Гостя неймовірно зацікавила ідея співпраці між Україною та Турецькою республікою у галузі модернізації тепличного господарства.

Під час прес-брифінгу порушували злободенні питання: гуманітарна допомога, зимовий одяг для військових, забезпечення генераторами.

Посол висловив упевненість, що Турецька республіка буде підтримувати Україну й, зокрема, Сумщину в складний зимовий військовий час.

Не оминув увагою Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере й навчання студентів з Туреччини в Сумському НАУ, подякував колективу закладу й голові Сумської ОВА за зусилля, які доклали, щоб евакуювати студентів:

“Ми дуже плідно співпрацювали з керівництвом Сумщини та СНАУ, коли в перші дні війні евакуювали студентів. І я знову хотів би подякувати за те, що ви нам дуже допомогли в цей період. Хочу зазначити, що Туреччина неодмінно буде надалі допомагати як Україні, так і Сумщині.”

Обговорювали й можливість міжнародної співпраці Турецької республіки з молодими науковцями Сумського національного аграрного університету. Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА, у свою чергу, зазначив:

“Турецький досвід у галузі вирощування овочів і фруктів буде корисним, і ми зараз проговорюємо можливості співпраці, щоб відкрити на території СНАУ тепличні площі, де будуть виконуватися наукові розробки в інтересах як України, так і Турецької республіки.”

Неймовірно вдячні Надзвичайному і Поважному Послу Турецької Республіки в Україні Ягмуру Ахмету Гюльдере та голові Сумської ОВА Дмитру Живицькому за візит до Сумського національного аграрного університету.  Щиро сподіваємося на можливість подальшої співпраці на науковому фронті.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: