метизная компания

Першу в Україні агрошколу планують створити для безробітних на Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

Першу в Україні «Агрошколу» планують створити у селі  Хоружівка Недригайлівського району. З цією ініціативою виступила обласна служба зайнятості.

Проект здобув підтримку в Державній службі зайнятості, яка забезпечуватиме фінансування своєрідної агрошколи. Передбачається, що навчатимуться в агрошколі не лише уродженці Сумської області, а й усі бажаючі з різних регіонів України.

«Подібний проект – перший в Україні, яким буде опікуватися обласна служба зайнятості. Наші безробітні матимуть змогу набути навички бджоляра, садовода, ми навчимо їх вирощувати полуниці, малину, інші ягоди та фрукти. Досить їздити за кордон. Ми самі спроможні налагодити ефективне вирощування плодів та ягід, на які чекає наш споживач. Кліматичні умови Сумщини дозволяють вирощувати ранні та пізні сорти плодів та ягід. А в перспективі вирощуватимемо елітні саджанці на продаж, всіляко заохочуючи людей до заняття власним бізнесом», — говорить Володимир Підлісний, директор обласного центру зайнятості.

Існуватиме вона під егідою служби зайнятості. Остання опікуватиметься навчальним процесом, матеріально-технічною базою, умовами проживання майбутніх слухачів з числа безробітних.

«Не секрет, що багато наших земляків їздять за кордон вирощувати саме ті сорти плодоягідних культур, які прекрасно культивуються на Сумщині. З допомогою служби зайнятості тепер є можливість на рівних конкурувати з тими ж, скажімо, поляками. А влада допоможе знайти ринки збуту. Місцевий орендодавець подбав про приміщення для майбутньої «Агрошколи», у Хоружівці є чудовий сад, пасіка, їдальня, квартири для проживання слухачів», – коментує Ігор Борисовський, заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації.

Зокрема, для тих, хто побажає оволодіти фахом бджоляра, нададуть у користування сучасну лабораторію.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: