ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

СНАУ представив крафтові сири та ковбаси на святкуванні Масляної у Тростянці

Події | 16:27, 15.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Крафтові сири, крафтові ковбаси, крафтове пиво… Сьогодні всі продукти з епітетом «крафтовий» користуються надзвичайною популярністю, адже створюють відчуття унікальності, натуральності та особливої історії продукту. І це не дивно адже, по суті, крафтове виробництво є таким, що випускає невеликі партії продукту, який виготовляється на малих потужностях, практично вдома на кухні. До такої продукції у споживача формується довіра, бо створена вона «як для себе».

Прослідковуючи тенденцію Сумський національний аграрний університет і собі взявся опановувати популярний метод виробництва. Так на кафедрі технологій та безпечності харчових продуктів з’явилися перші сири, ковбаси, хліб, виготовлені за крафтовим підходом.

14 березня під час святкування Масляної в Тростянці представники СНАУ представили свою продукцію на загал. Кожен охочий міг придбати різноманітні сорти сирів, ковбаски, масло, виготовлені за унікальною технологією науковцями університету.

Як розповіла завідувачка кафедри Марина Самілик, у планах викладачів кафедри розробка рецептури продуктів на основі хмелю, конопель, тощо.

«Ми повинні запропонувати виробникам нові технології і підходи до виробництва продукції, щоб вона була конкурентоспроможною та затребуваною у споживача. А також ми маємо курс на безвідходне, екологічне виробництво, і тут так само крафтові технології можуть нам допомогти», – пояснила Марина Михайлівна.

Сьогодні в університеті обговорюється питання створення окремої освітньої програми, яка б дозволяла готувати фахівців-крафтовиків. Крім того, науковці СНАУ працюють над створенням першого в Україні підручника, присвяченого крафтовим технологіям.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: