СумБуд
метизная компания

Сумчанка знову заявила Лисенку про депутатську бездіяльність Баранова на окрузі: депутати не проголосували за подання звіту секретаря міськради

Події | 17:13, 3.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 травня, у ході другого пленарного засідання сесії міської ради із трибуни прозвучало питання про бездіяльність Андрія Баранова, депутата та секретаря Сумської міської ради. Реакцією влади на заяву жительки міста стала недостатня кількість голосів для подачі депутатського звіту Андрія Баранова.

Із таким зверненням до Олександра Лисенка виступила жителька територіального виборчого округу, за яким закріплений Андрій Баранов, депутат Сумської міської ради:

“Ви (міському голові, – ред.) гарно сказали, що всі депутати повинні працювати. Проте, на нашому окрузі є депутатом секретар міської ради Баранов. Він ні разу не зустрічався зі своїми виборцями, і виборці його не знають. За цей період, який він є депутатом, він ні разу не вклав ні жодної копієчки і не звітував. Ніхто не знає на виборчому окрузі куди діваються його депутатські гроші, що він зробив і де його звіти? У вересні 2016 року до Вас письмово із підписами зверталися мешканці щодо відкликання цього депутата. Але, дякуючи Фірсовій (Ользі, – ред.), він залишився. 

Опісля цього міський голова запропонував поставити на голосування “оприлюднення звіту депутата Сумської міськради”, але депутати дане рішення не підтримали: із 30 присутніх “за” проголосувало 17 осіб, з яких 11 не голосували, а двоє утрималось.

Після прийнятого рішення жінка підсумувала: “Що й потрібно було довести!…” та покинула залу засідань.

Від будь-яких коментарів журналістам The Sumy Post жінка відмовилась зі словами “Це даремно.”

Згідно Розподілу та закріплення депутатів Сумської міської ради VII скликання за територіальними виборчими округами, Андрій Баранов закріплений за округами №11, №14 та №16.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: