метизная компания

Сумські депутати підтримали звернення щодо розслідування резонансних справ в Україні

Події | 19:25, 24.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Під час чергової сесії міської ради депутати підтримали звернення до Верховної Ради України, Генерального прокурора України щодо розслідування резонансних справ в Україні.

Як ідеться у зверненні, із липня 2016 року здійснюється розслідування вбивства Павла Шеремета – однієї з найбільш резонансних справ у нашій державі. Організаторів вказаного злочину досі не визнано.

Тому, беручи до уваги високий рівень суспільного інтересу та неефективність розслідування справи державними органами, депутати просять невідкладно створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України для здійснення парламентського контролю за справою вбивства Павла Шеремета; ініціювати зміну запобіжних заходів Кузьменко Юлії Леонідівні, Антоненку Андрію Сергійовичу, Дугарь Яні Сергіївні на менш обтяжливі; доручити здійснення досудового розслідування в кримінальному провадженні, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12016100000001206 від 20.07.2016 року щодо замовників та невстановлених осіб іншому органу досудового розслідування.

Рішення було підтримано 22 депутатами.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: