метизная компания

Сумські рятувальники провели обстеження закладів охорони здоров’я

Події | 19:58, 5.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

4 січня у м. Суми рятувальники побували в обласній клінічній лікарні, обласному клінічному кардіологічному центрі, обласній дитячій клінічній лікарні, обласному клінічному медичному центрі соціально-небезпечних захворювань.

Співробітники ДСНС провели з персоналом інструктаж щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах, у тому числі під час експлуатації медичного та технологічного обладнання. Також рятувальники нагадували алгоритм дій при виникненні пожежі та, як застосовувати первинні засоби пожежогасіння.

Під час відпрацювання увага приділялася стану утримання шляхів евакуації, електричного господарства, внутрішнього і зовнішнього водопостачання, кисневого обладнання та іншим основним аспектам пожежної і техногенної безпеки.

В період з 31 грудня по 4 січня такі профілактичні заходи пройшли по всій області. Загалом було охоплено 421 об’єкт. Особливий акцент робився на медичних закладах зі стаціонаром, де використовується кисневе обладнання.

З працівниками всіх лікувальних закладів області проведено 421 інструктаж та проінструктовано 3692 співробітника щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: