СумБуд
SMR
метизная компания

Сумським перевізникам роз’яснювали, як працювати в умовах карантинних обмежень

Події | 19:01, 30.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг провів загальні збори з перевізниками, де одним із головних питань стала організація перевезення пасажирів під час локдауну.

Начальник відділу Сергій Яковенко нагадав присутнім, що у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 в державі буде введено локдаун у період із 8 по 24 січня. Також він повідомив, що з метою недопущення погіршення якості транспортного забезпечення населення Сумської міської територіальної громади, працівників медичних закладів та підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, необхідно здійснювати перевезення в робочі дні – у відповідності до графіків руху; у святкові та вихідні дні – можливе зменшення кількісті громадського транспорту на маршрутах, в залежності від пасажиропотоку.

Перевізники в свою чергу зазначили, що в період роботи в умовах карантинних обмежень значно знизився пасажиропотік, що в свою чергу призвело до погіршення фінансово-економічної ситуації транспортних підприємств. За таких умов проблематичним є утримання рухомого складу в технічно-справному стані.

Також Сергій Яковенко закликав перевізників посилити контроль за дотриманням водіями розкладів руху (особливо у вечірній час), проведенням дезінфекції салонів громадського транспорту, роботою GPS -приладів.

Головний спеціаліст відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Микола Гіценко довів до відома присутніх лист Сумського міського відділу управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області щодо необхідності приведення транспортних засобів і газобалонного обладнання в належний технічний стан, забезпечення їх справними вогнегасниками та проведення з водіями громадського транспорту інструктажів стосовно порядку дій при виникненні пожежі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: