метизная компания

Ситуацію щодо смерті жінки в Сумській обласній лікарні вивчає комісія

Здоров'я, Події | 16:23, 22.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Дмитро Кравцов під час брифінгу в облдержадміністрації.

«Наразі проводиться експертна оцінка даної ситуації. Підготовлено наказ управління охорони здоров’я, визначені особи, які візьмуть участь у роботі експертної комісії. Після того, як будуть висновки, ми надамо всі відповіді»,  – зазначив Дмитро Кравцов.

Як повідомила голова групи експертів з питань інфекційних хвороб обласного управління охорони здоров’я Ірина Троцька, обласна інфекційна лікарня наразі обмежена в питаннях госпіталізації. Відповідно до наказу управління охорони здоров’я, у цю лікарню можуть госпіталізувати лише хворих на ГРВІ, клінічно підтверджену пневмонію, підозру на коронавірус та з діагнозом «коронавірус».

«У цієї пацієнтки ознак пневмонії не було. Температура під час огляду була нормальна, але рівень цукру в крові був дуже високий. Жінка потребувала спеціалізованої медичної допомоги з приводу цукрового діабету. Ми все ж таки зробили, хоч не мали цього робити, тест на коронавірус. Швидкий тест був негативний, тому хвору відправили в терапевтичне або ендокринологічне відділення», – розповіла Ірина Троцька.

«До висновків комісії буде долучено також результати судово-медичної експертизи», – повідомив Дмитро Кравцов.

Нагадаємо, в приймальному відділенні Сумської обласної клінічної лікарні померла 79-річна жінка, яка мала високу температуру та цукровий діабет.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: