метизная компания

У розважальному центрі Сум виявили 39 неоформлених працівників

Події | 19:27, 26.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині постійно ведеться робота у напрямку мінімізації незадекларованої праці. У минулому році інспектори праці відвідали з превентивною роботою один із дитячих розважальних центрів міста Суми. Нагадали керівництву закладу про вимоги законодавства в частині належного оформлення працівників та попередили про відповідальність за порушення КЗпП.

Після інформаційного заходу відбулась перевірка. В ході інспекційного відвідування виявлено 57 фактів допуску до роботи осіб без належного оформлення трудових відносин. Всі працівники на момент проведення перевірки були одягнені у футболки та захисні маски з емблемою розважального центру. Інспектори праці поспілкувалися з кожним працівником, і всі як один повідомили, що жодних трудових договорів з ними не заключали. Інформаційна кампанія не змусила підприємців замислитись про свій обов’язок перед трудовим колективом.

За результатами перевірки інспекторами праці складений акт та виписаний припис щодо усунення виявлених порушень, застосоване попередження про порушення трудового законодавства.

У січні 2022 року фахівці Держпраці завітали до розважального центру на позапланову перевірку щодо виконання вимог розпорядчого документу. Встановлено, що роботодавець допустив до роботи 39 працівників без укладання трудових договорів. Згідно законодавства України за повторне допущення працівника без належного оформлення трудових відносин роботодавцю загрожує фінансова санкція у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, станом на початок 2022 року ця сума складає 195 тис. грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: