СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах до мобільних груп для контролю за дотриманням карантинних вимог приєднались військовики

Події | 15:56, 7.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах тривають перевірки мобільними групами дотримання протиепідемічних вимог на працюючих об’єктів, що здійснюють господарську діяльність на території міста.

З 27 листопада по 3 грудня мобільні групи перевірили 128 працюючих об’єктів, що здійснюють господарську діяльність на території міста (кафе, магазини, аптеки, заклади побутового обслуговування, транспортні засоби, якими перевозяться пасажири тощо), та склали 43 протоколи за статтею ст. 443 КУпАП.

Під час перевірки з адміністраторами та працівниками вищезазначених об’єктів господарювання провели профілактичні бесіди щодо недопущення порушень карантинних норм чинного законодавства України.

Також, із 2 по 6 грудня року від військової частини 3051 Національної гвардії України для оперативного реагування та контролю за дотримання вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на території Сумської міської територіальної громади щоденно долучались 39 військовослужбовців, що давало змогу створити 11 мобільних груп (дев’ять піших патрулів та два патрулі на автомобілі). За вказаний період мобільними групами військової частини 3051 НГУ було проведено 88 профілактичних бесід щодо дотримання карантинних заходів та спільно з працівниками поліції складено три протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 44–3 КУпАП.

Сумський відділ поліції ГУ НП в Сумській області підготував список із 20 закладів ресторанного господарства, що порушують карантинні вимоги, а саме приймають відвідувачів у заборонений час – із 22:00 до 7:00. На основі цієї інформації відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів готує проєкт рішення виконавчого комітету про призупинення діяльності таких об’єктів.

Щодо перевірок на дотримання карантинних вимог громадського транспорту, то за їх порушення протягом тижня було складено п’ять протоколів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: