СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах обрали заступника голови Господарського суду області

Події | 15:56, 28.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

28 грудня 2020 року в господарському суді Сумської області відбулись збори суддів, на порядку денному яких було питання щодо обрання заступника голови суду.

Обрання на адміністративну посаду відбувається у відповідності до частини другої статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють у суді.

За результатами голосування заступником голови Господарського суду Сумської області обрано Яковенка Василя Володимировича.

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова суду та заступник голови суду обираються на посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді.

Василь Володимирович у 2000 році закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. До 2012 року працював начальником відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури Сумської області. В 2012 р. призначений на посаду судді строком на п’ять років. З 2012 по 2014 – суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області. З листопада 2014 року – суддя господарського суду Сумської області. Дата прийняття присяги – 19.12.2012. З квітня 2019 року призначений на посаду судді безстроково.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: