метизная компания

У Сумах патрульні зупинили нетверезого водія-іноземця

Події | 18:00, 22.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Патрулюючи вулицю Набережну річки Сумки, за порушення правил дорожнього руху, охоронці порядку зупинили водія транспортного засобу Daewoo Nubira.

За кермом інспектори виявили 27-річного іноземця з ознаками сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння він пройшов на місці зупинки транспортного засобу. Алкотестер показав позитивний результат — 0, 98 проміле.

На чоловіка патрульні винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил розташування транспортних засобів на проїзній частині) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Від керування його відсторонили.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: