метизная компания

У Сумах перевірили пожежну безпеку в геріатричному пансіонаті

Події | 21:00, 5.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

4 лютого у м. Суми рятувальники завершили інспектування дотримання правил пожежної безпеки на базі Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці. Особлива увага приділялася стану утримання шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, електричного господарства, внутрішнього і зовнішнього водопостачання та інших основних аспектів протипожежного захисту.

У рамках перевірки фахівці провели інструктивну зустріч з персоналом щодо забезпечення пожежної безпеки в даному закладі та проведення роз’яснювальної роботи із підопічними літніми людьми. Окрему увагу приділили алгоритму дій при виникненні надзвичайної події та ознайомили присутніх із правилами застосування вогнегасників.

Для закріплення на практиці знань і навичок щодо організації безпечної евакуації було проведене протипожежне тренування. За тактичним задумом, у харчоблоці їдальні сталася умовна пожежа, яку виявив датчик пожежної сигналізації. Інформація про це від працівника об’єкту надійшла на лінію екстреного виклику «101». Одночасно з цим через засоби зв’язку адміністрацією було організоване оповіщення персоналу пансіонату. Працівники приступили до виконання завдань, розподілених на них у випадку виникнення екстремальної ситуації. Основні дії спрямували на оперативну евакуацію підопічних – осіб похилого віку із зони умовної небезпеки. Добровільна пожежна дружина об’єкту розпочала гасіння пожежними рукавами та вогнегасниками. Також до своїх обов’язків приступила медична ланка для надання першої необхідної допомоги у разі її потреби.

Спільними зусиллями вдалося ліквідувати умовне загоряння на початковій стадії та безпечно евакуювати літніх людей.

На Cумщині подібні тренування проводяться й на інших об’єктах із розміщенням осіб похилого віку, оскільки важливу роль у захисті від пожеж відіграє як належний протипожежний стан об’єкту, так і практичні навички на випадок виникнення екстремальних ситуацій.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: