СумБуд

У Сумах підбили підсумки обласного конкурсу «Stop Covid – 19»

Події | 20:01, 11.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

У конкурсі, що започаткований Сумською облдержадміністрацією, взяли участь 23 індивідуальні і колективні проекти у п’яти номінаціях.

Цей конкурс активно підтримала наукова спільнота, участь взяли всі заклади вищої освіти. На конкурс було подано 23 проекти у 5 номінаціях. Автори проєктів запропонували власні шляхи вирішення проблеми: розроблення стартапів, створення банку ідей для боротьби з пандемією СOVID-19, узагальнення та поширення досвіду роботи щодо боротьби з пандемією.

Усі конкурсанти отримали сертифікати учасників, а найбільш ефективні ідеї та рішення щодо вирішення проблем, спрямованих на боротьбу з поширенням коронавірусу в Україні, – дипломи переможців.

У номінації «Стоп коронавірус» переміг Сумський державний університет, кафедра інфекційних хвороб з проектом «Особливості роботи медичних працівників під час пандемії COVID-19». Автор Оксана Чемич.

У номінації «Економіка» переможцем став Сумський національний аграрний університет з проектом «Створення стад худоби з генотипом А2А2 та Бета-казеїном з метою забезпечення молоком А2 пацієнтів із супутнім захворюванням на СOVID-19». Автор Юлія Павленко.

У номінації «Медіа і комунікації» переміг Сумський державний педагогічний університет ім. А.С Макаренка з проектом «Розробка інтерактивного квесту «Квартал безпеки онлайн в умовах карантину і протидії захворюванню СOVID-19». Автор Ганна Заїкіна.

У номінації «Освітні інновації» кращим став Сумський державний університет з проектом «Розроблення освітньої фізико-математичної гри «Марс чекає». Автор Світлана Тарасенко.

І у номінації «Юридична практика» перемогу отримав Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ з проектом «Навчально-тренувальний полігон для відпрацювання навичок протидії біологічним загрозам». Автор Наталія Дуравкіна.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: