СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах пішов у відставку суддя апеляційного суду

Події | 20:31, 11.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вища рада правосуддя ухвалила рішення задовольнити заяву Валерія Олійника про його звільнення у відставку з посади судді Сумського апеляційного суду.

Валерій Борисович більше 30 років пропрацював у юриспруденції. Будувати кар’єру в галузі права починав як юрисконсульт на одну із сільськогосподарських підприємств. У 1994 році, ставши суддею Ковпаківського районного суду м. Суми, він присягнув українському народу «неупереджено, незалежно, справедливо та кваліфіковано здійснювати правосуддя від імені України».

Протягом 6 років суддя Олійник захищав права, свободи та інтереси громадян і держави як суддя місцевого суду, а з 2001 року перейшов до суду апеляційної інстанції. Більше 17 років Валерій Борисович пропрацював суддею в кримінальній палаті Апеляційного суду Сумської області, а з 2018 року, пройшовши кваліфікаційне оцінювання, – Сумського апеляційного суду. Майже за два десятка років спільно з колегами він прийняв тисячі рішень, якими було відновлено справедливість та захищені права й інтереси мешканців Сумської області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: